Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vosk na vlasy

Tvar a struktura účesu jsou základem každého stylingu. Pomocí vosku nasměrujte své vlasy správným směrem.

V každé drogérii je nepřeberné množství vosků na vlasy. Vyrábí se pro všechny typy vlasů v pěnové konzistenci ve spreji nebo v tuhé konzistenci. Vosky na vlasy se používají ke konečné modelaci účesu. Aplikují se na suché vlasy k dotvarování účesu nebo ke zvýraznění jednotlivých pramenů.Vosky obsahují tužící složky, které váš účes zpevní. Na povrchu vlasu vytváří lesklý film. Vosky vlasy nevysušují, naopak suchým vlasům dodávají vláčnost a hebkost. Při použití docílíte výrazného vyhlazení struktury vlasů, krásného lesku a jemného zpevnění. Všechny vosky příjemné voní, tudíž zanechají vaše vlasy i krásně voňavé.

Pro krátké vrstvené účesy naneste vosk na kořínky vlasů a pomocí prstů rozetřete do délek vlasů tak, abyste dosáhli požadovaného efektu. Pro zvýraznění některých partií a pro styling dlouhých vlasů, položte vlasy mezi dlaně a vosk a aplikujte na ně vosk. pro dosažení vzhledu, kdy jsou vlasy dozadu uhlazené, aplikujte vosk na vlasy po celé hlavě a pak je kartáčem zčesejte směrem dozadu.


Vosky na vlasy se rozlišují podle pevnosti pružnosti na 3 stupně. Nejnižší úroveň pružnosti zajistí jemnou fixaci s dávkou volnosti. Stupeň 2 a 3 zaručí spolehlivý tužící účinek. Vlasy tak získají pevný tvar a hedvábný lesk Pro zvýšení pružnosti je možné kombinovat výrobky k péči o vlasy, kterými jsou pěnové tužidlo, lak na vlasy, gelový krém a již zmiňované vosky na vlasy.

Jelikož jde kosmetický trh stále dopředu, jsou již v současné době k sehnání vosky pro namáhané vlasy, pro blondýny, brunety a nebo vlasy barvené či po trvalé dále výrobky s 24 hodinovým účinkem atd... Je pouze na každé z vás jaký vosk si vyberete a jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Po použití vosku na vlasy budete vždy za královnu večera

komentáře
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář